Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko 2.2

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko to przygodówka z interfejsem point and click. Charakteryzuje się wciągającą historią i nieskomplikowaną mechaniką rozgrywki zaprojektowaną pod kątem niedoświadczonych graczy.

Fabuła

Scarlett Everitt to główna bohaterka, która dysponuje zdolnościami paranormalnymi. Kiedy ojciec dowiedział się o nietypowych umiejętnościach swojej malutkiej córeczki postanowił oddać ją do sierocińca; tam wychowały ją zakonnice. Po latach dorosła już kobieta wraca w rodzinne strony, ponieważ jej ojciec przepadł bez śladu. Chcąc go odnaleźć musi udać się do wiktoriańskiej posiadłości. To jedyny trop.

Nie grasz w przygodówki? To nie problem

Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko zaprojektowano w taki sposób, by żaden gracz nie miał problemów z dotarciem do końca opowieści. System wskazówek pomoże ci odnaleźć niezbędne przedmioty, a funkcja pomijania łamigłówek sprawi, że nie będziesz musiał zmagać się z trudniejszymi zagadkami.

Przetestuj przed zakupem

Tajemnice Scarlett: Przeklęte Dziecko kosztuje 14,99 złotych, ale możesz pobrać grę, by za darmo sprawdzić początkowe fragmenty historii. Dopiero po ukończeniu wersji demo na ekranie pojawi się komunikat mówiący o tym, że chcąc kontynuować zabawę musisz zapłacić wspomnianą kwotę.

Najważniejsze cechy:

  • bardzo prosta, detektywistyczna przygodówka
  • eksploracja, dialogi, zbieranie przedmiotów, rozwiązywanie zagadek
  • system wskazówek i pomijania łamigłówek
  • klimatyczna oprawa audiowizualna
  • darmowa wersja demo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!