r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tak wyglądać mają pudełkowe wersje Windows 10

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Nie wszyscy dostaną Windows 10 w ramach darmowych aktualizacji starszych wersji „okienek”. Niektórym licencję na system ten przyjdzie kupić, nawet z nośnikiem. Z obserwacji konta @MicrosoftInside na Twitterze dowiedzieliśmy się, jak mają wyglądać te „pudełkowe” wersje systemu.

Potwierdza się informacja, że Microsoft raczył zauważyć, że dziś już znaczna część komputerów po prostu nie ma czytników dysków optycznych. Windows 10 ma więc być dostępne nie tylko na błyszczących, staromodnych krążkach, ale także na pendrive.

Wersje na DVD będą przedstawiały stylizowany zrzut systemowego pulpitu, co ciekawe podkreślający obecność menu Start. Wersji Home przyznano skromną, cyjanową kolorystykę, wersja Pro olśnić ma barwą ciemnego ametystu.

r   e   k   l   a   m   a

Wersjom na USB przyznano bardziej oszczędną formę – zamiast zrzutu systemowego pulpitu zobaczymy tylko nowy logotyp „okienek”, podobnie jak wcześniej w kolorach cyjanu i ametystu. Efekt wydaje się być jednak całkiem udany, dobrze wyrażający zamierzoną lekkość Windows 10.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.