Take Off The Flight Simulator Take Off The Flight Simulator 1.0.37

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Take Off The Flight Simulator to symulator lotniczy. W grze możemy zasiąść za sterami wirtualnych samolotów, odbywać misje o różnorodnym charakterze, a także stworzyć i rozwijać własną linię lotniczą.

Dużym atutem gry jest jej realizm. Sterowanie wirtualnymi samolotami wymaga precyzji i koncentracji, a także szybkiego opanowania wirtualnych przycisków na ekranie urządzenia. Do dyspozycji mamy nie tylko ster, ale też drążek odpowiedzialny za zmianę prędkości, wychylenie klap w skrzydłach oraz hamulce.

Dobre wrażenie robi też szata graficzna gry. Zarówno samoloty, jak też mapy wyglądają bardzo realistycznie, pełne są detali przypominających realny świat.

W grze wykonujemy misje o różnym charakterze (np. przewozy pasażerskie lub ratownicze), zdobywając kolejne uprawnienia do pilotażu. Zarabiamy też wirtualne pieniądze, które służą do kupowania nowych maszyn i rozbudowy floty. Do dyspozycji mamy 14 samolotów, 21 portów lotniczych na całym świecie oraz 29 misji. Ponadto, w grze możemy odbywać przeloty nad Hawajami.

Grę Take Off The Flight Simulator można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli synchronizować osiągane wyniki w chmurze Google, a także rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji.

Gra Take Off The Flight Simulator jest dostępna za opłatą, a jej cena wynosi ok. 13 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!