r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Takiej Lumii jeszcze nie widzieliśmy. Wyciekły fotki flagowego smartfonu Talkman

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Lumie kojarzone są z urządzeniami z niższej półki. W sieci pojawiły się jednak fotki Lumii, która na tanią nie wygląda. Rozwijany pod nazwą kodową Talkman prototyp na pewno nie odzwierciedla widoku finalnego produktu, ale pozwala sobie wyobrazić, jak będzi wyglądał smartfon Microsoftu na swojej oficjalnej premierze, najpewniej podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.

Urządzenie jest na razie w roboczej czarnej obudowie, finalnie ma otrzymać matowy, bardziej zaokrąglony panel, przypominający kształtem panel Lumii 640. Na pewno pozostaną metalowe przyciski i wystająca kamera z potrójną lampą LED.

Przypomnijmy, że sercem urządzenia będzie sześciordzeniowy Snapdragon 808 z 3 GB RAM. OLED-owy wyświetlacz o przekątnej 5,2” zapewni rozdzielczość QHD, do tego dojdzie kamera 20 Mpix oraz akumulator 3000 mAh.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.