reklama

Takiej Lumii jeszcze nie widzieliśmy. Wyciekły fotki flagowego smartfonu Talkman

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Lumie kojarzone są z urządzeniami z niższej półki. W sieci pojawiły się jednak fotki Lumii, która na tanią nie wygląda. Rozwijany pod nazwą kodową Talkman prototyp na pewno nie odzwierciedla widoku finalnego produktu, ale pozwala sobie wyobrazić, jak będzi wyglądał smartfon Microsoftu na swojej oficjalnej premierze, najpewniej podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.

Urządzenie jest na razie w roboczej czarnej obudowie, finalnie ma otrzymać matowy, bardziej zaokrąglony panel, przypominający kształtem panel Lumii 640. Na pewno pozostaną metalowe przyciski i wystająca kamera z potrójną lampą LED.

Przypomnijmy, że sercem urządzenia będzie sześciordzeniowy Snapdragon 808 z 3 GB RAM. OLED-owy wyświetlacz o przekątnej 5,2” zapewni rozdzielczość QHD, do tego dojdzie kamera 20 Mpix oraz akumulator 3000 mAh.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić