Tales from the Minus Lab

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wielbiciele Alicji w Krainie Czarów zapewne niejeden raz zastanawiali się, jakby to było móc rosnąć i maleć na życzenie. Dowiedzą się dzięki ambitnej bezpłatnej grze Tales from the Minus Lab. Pewien genialny, choć nieco roztrzepany naukowiec ginie bez śladu. Jego niewielkie laboratorium dziedziczy syn i ten również przepada. Wcielamy się w córkę uzbrojoną w dziwne gogle, które okazują się przełomowym wynalazkiem...

Tylko dzięki nim przetrwamy po przymusowym zmniejszeniu przez źle skalibrowany komputer taty. Umożliwią zmianę rozmiaru od poziomu mniej więcej żaby, przez wielkość kolibra, po muszą wysokość oraz wagę. W tym tkwi sedno całej zabawy. Niepozorne z początku siedlisko rodzica nagle okazuje się pełną tajemnic i skarbów krainą, gdy przyjrzeć się mu z zupełnie innej skali. Na tym zbudowano tu łamigłówki.

Będziecie przeciskali się przez dziury i dociążali platformy. Ustawicie zabawki, by za chwilę przejść po nich po zminimalizowaniu niczym po schodach. Normalne niemal niedostrzegalny otwór w ścianie nagle stanie się tunelem prowadzącym w niezbadane zaułki, gdy zmienicie się w mrówkę. Rozgrywka bardzo wciąga, na co wpływ ma nie tylko mechanika zabawy, lecz również oczywiście wyśmienita grafika i udźwiękowienie, z dogranymi głosami aktorów. Tej darmowej propozycji długo nie zapomnicie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!