r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Talisman 12.5

Strona główna iOS Gry RPG i MMO

Talisman to cyfrowe wydanie popularnej rodzimej fabularnej gry planszowej. W przeciwieństwie do Talisman Prologue pozwala rozbudowywać zabawę o dodatkowe scenariusze oraz rywalizować z innymi graczami.

Galeria programu

Przy zakupie gry należy pamiętać, że podobnie jak w klasycznych grach planszowych jest to tylko podstawowa wersja. Aby odblokować wszystkie postaci i dodatkowe przygody będziemy musieli ponieść dodatkowe koszty. W podstawie otrzymujemy dostęp do jednej przygody oraz 14 kart postaci. To wystarczy aby dobrze poznać świat gry, zabawić się z przyjaciółmi i ocenić czy chcemy zakupić kolejne dodatki.

Sporą przewagą wersji cyfrowej nad tradycyjną jest multimedialny samouczek, który dokładnie tłumaczy założenia gry. Kolejną zaletą jest możliwość grania poprzez sieć bądź też z edytowalną sztuczną inteligencją. Nie zabrakło również tradycyjnego trybu w którym gramy w kilka osób na jednym urządzeniu.

Gra jest dobrze wykonana, czasem miewa problemy z czytelnością na mniejszych ekranach. Choć posiada polską wersję językową trafimy w niej na frazy nieprzetłumaczone. Pewien problem może stanowić cena. Bez promocji gra jak i wszystkie dodatki (których przybywa) to spory wydatek. Jeżeli zastanawiacie się nad tym czy taka zabawa przypadnie Wam do gustu warto rozpocząć od Prologu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.