r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Talk Seven! - przedpremierowa prezentacja QuarkXPress 7

Strona główna Aktualności

Zbliża się jest z najważniejszych premier w historii firmy Quark. Producent niebawem wprowadzi bowiem do sprzedaży długo oczekiwaną, 7. wersję programu QuarkXPress - prawdziwej legendy wśród oprogramowania do DTP.

W związku ze zbliżającą się premierą, producent przygotował cykl prezentacji na terenie całej Europy. Każde spotkanie będzie obejmować kilka różnych sesji - w tym naturalnie nowości jakich możemy spodziewać się w QuarkXPress 7. Przewidziano też sesję "sztuczek i kruczków" (tips & triks) pozwalających jak najwięcej uzyskać użytkownikom QuarkXPress 6.5.

Prezentacja w Polsce odbędzie się 1 lutego, w kinie Silver Screen przy ul. Puławskiej 17 w Warszawie. Na szczęście organizatorzy zlitowali się nad uczestnikami z dalszych regionów Polski i spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00, co pozwoli spokojnie dotrzeć wszystkim uczestnikom bez konieczności wstawania w środku nocy ;-) Szczegółowe informacje (agenda, link do rejestracji) można znaleźć na stronie producenta.

Zainteresowanych nowym QuarkXPress zapraszamy także do uczestnictwa w publicznym programie beta-testów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.