Talking Tom Gold Run Talking Tom Gold Run 4.9.1.849

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Talking Tom Gold Run to nieskomplikowana gra zręcznościowa z perspektywy trzeciej osoby, w której naszym zadaniem jest dogonienie pewnego złodzieja.

Banalne sterowanie

Talking Tom Gold Run należy do bardzo popularnego gatunku endless-runnerów, w których postać gracza porusza się automatycznie, a my musimy jedynie manewrować nią w taki sposób, by zebrać cenne przedmioty i uniknąć rozmaitych pułapek. W tym celu przesuwamy palcem po ekranie w określonych kierunkach, ale – jak już wspomniano – nie mam żadnego wpływu na to, w jakim tempie biegnie nasz protagonista.

To nie wszystko!

Podczas rozgrywki w Talking Tom Gold Run musimy złapać szopa, który ukradł złoto, a następnie przy wykorzystaniu odzyskanych sztabek zbudować i ulepszyć domy Toma oraz jego przyjaciół. Kiedy uda nam się całkowicie odrestaurować jeden z nich, odblokujemy dostęp do nowego świata.

Za darmo

Talking Tom Gold Run wykorzystuje model biznesowy free-to-play, co oznacza, że grę można pobrać za darmo, ale w toku rozgrywki na ekranie zobaczymy reklamy i będziemy mogli kupować dodatkowe przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • bardzo prosty endless runner
  • dodatkowa mechanika wymagająca budowania domów
  • różnorodne poziomy
  • nieskomplikowane sterowanie jednym palcem
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!