r   e   k   l   a   m   a
reklama

Tani przeskok ze starej generacji konsol na nową — za niecałe 10 dolarów wymienimy grę na lepszą wersję

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Xbox One oraz PlayStation 4 niedługo trafią w ręce szczęśliwców z co zasobniejszymi portfelami, ale producenci gier nie zapominają o pokaźnej bazie użytkowników starszych konsol, czyli Xboksów 360 oraz PS3. W okresie przejściowym, kiedy mocniejsze sprzęty dopiero będą rozgaszczać się w salonach, na rynku pojawi się wiele produkcji w wersjach zarówno na te słabsze, jak też już nowoczesne urządzenia, oczywiście w zależności od platformy docelowej gorsze lub lepsze graficznie. Żeby ułatwić przesiadkę, sklepy oraz producenci szykują już akcje z tanią wymianą gier w różnych wersjach.

Oczywiście przodują tutaj wielcy amerykańskiego rynku. Gamestop, Best Buy, a nawet Microsoft oferują program wymiany Battlefielda 4, FIFA 14, Assassin's Creed IV: Black Flag czy Watch Dogs z konsoli starej generacji na wersję na nową za niecałe 10 dolarów. Warto może jednak się wstrzymać z przemyśleniem takich ofert, bo również producenci i wydawcy mają swoje pomysły w temacie. Activision przykładowo szykuje Call of Duty: Ghosts w różnych opcjach. Za blisko 70 dolarów da się powiedzmy od razu zaklepać sobie grę w cyfrowych wersjach na Xboksa One oraz Xboksa 360. Jak ktoś się waha, można też zdecydować się dokupić lepszą cyfrową edycję do starszej, ale tylko do 31 marca. W pudełku z grą na PS3 dostaniemy kod zniżkowy albo automatycznie obniżkę w przypadku wersji z PlayStation Store. Ogólnie, poza wymienionymi wyżej grami, zaoszczędzić powinno dać się w podobny sposób jeszcze na Madden NFL 25, Need For Speed Rivals, a także NBA2K14. Za darmo na PS4 przesiądą się z PlayStation 3 zaś zatracający się w Final Fantasy IV: A Realm Reborn.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem