r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tanie CD

Strona główna Aktualności

Po co kupować płytę za kilkanaście czy kilkadziesiąt ?, jeśli można ściągnąć z iTunes ten sam album za 9,99? ? Dodatki umieszczane na płytach, typu teledysk, kilka zdjęć czy tekstów piosenek na okładce nie są wystarczająco atrakcyjne, by przyciągnąć klientów.

Zauważono to w firmie Universal Music Group i postanowiono - na rynek Wielkiej Brytanii zostaną wypuszczone serie płyt pozbawione jakichkolwiek dodatków, za to w niższej cenie. Płyta, jednostronicowa okładka i pudełko poniżej ceny tego samego albumu w sklepie internetowym.
Czy dzięki temu uda się uratować spadającą sprzedaż tradycyjnych płyt ? Życie pokaże. Na pewno jednak spadną ceny, także w sprzedaży online, a to powinno ucieszyć wszystkich.

iTunes jest programem stworzonym przez koncern Apple za pośrednictwem, którego można między innymi korzystać z zasobów sklepu internetowego iTunes MusicStore. W kombajnie multimedialnym, jakim jest iTunes możemy odtwarzać muzykę, słuchać radia sieciowego, nagrywać płyty CD, katalogować nagrania, konwertować pliki audio, a także kupować oraz ściągać utwory muzyczne i video. Najnowszą wersję można pobrać z naszego vortalu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.