r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tańsze gry na Origin w samą porę na mikołajki

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeśli ktoś na mikołajki chce sobie sprawić grę, warto by w tym tygodniu zajrzał do sklepu Origin. Z okazji Czarnego Piątku sporo popularnych pozycji zostało tam przecenionych nawet o 70%. Na czele peletonu widnieje oczywiście Battlefielda 4 i The Sims 4, ale niżej na liście znajdziemy nawet Bejeweled, który w ręce Electronic Arts trafił po przejęciu studia PopCap.

Najnowsze hity, jak The Sims 4 czy FIFA 15 zostały przecenione ze 179 złotych na 119,93. Titanfall kosztuje 59,50 zł zamiast 119, Need for Speed Rivals można mieć już za 29,50 zł, Dead Space 3 zaś za 27,45 zł. Bardzo atrakcyjnie wygląda nowa cena Watch_Dogs – 137,94 zł zamiast 229,90. Za jedyne 29,97 zł można mieć edycję specjalną Assassin's Creed III. Przecenione zostały także różne dodatki, przepustki i wydania rozszerzone gier, jest więc w czym wybierać.

Miłośników pozbawionego ciała Raymana informujemy, że Rayman Origins kosztuje jedyne 4,97 zł.

r   e   k   l   a   m   a

Coś dla siebie znajdą także gracze tęskniący za starociami studia PopCap. Bazujący na klasyku gatunku Plants vs Zombies Garden Warfare można mieć za 53,53 zł zamiast 79,90, Plants vs Zombies – Game of the Year Edition można mieć już za 7,49 zł. W tej samej cenie dostępny jest Bejeweled 3, Bejeweled Twist, Dynomite! i Alchemy i kilka innych.

Przewijając listę dostatecznie długo dotrzemy do pozycji darmowej. W ramach akcji „Specjalny prezent” Origin proponuje tym razem Crusader: No Remorse – futurystyczną grę akcji, osadzoną na izometrycznych planszach XXII wieku. Pozycja ta została wydana niemal równo 19 lat temu. W 1996 roku została uznana za najlepszą grę akcji i trafiła wtedy na listę najlepszych gier wszech czasów.

Pełną listę można znaleźć na stronie promocji. Aby skorzystać z zakupów, należy zainstalować klienta Origin.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.