r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tańsze rozwiązanie TP S.A. dla wymagających

Strona główna Aktualności

TP S.A. zaproponowała bardzo ciekawą ofertę dostępu do Internetu dla firm. Jest to szerokopasmowy, symetryczny dostęp do Internetu Frame Relay TP na atrakcyjnych warunkach promocyjnych. Symetryczny dostęp do Internetu w ramach promocji jest dostępny w 2 wariantach: szybkość dołączenia do 1 Mbit/s i szybkość dołączenia do 2 Mbit/s.

W ramach promocji, dostęp do Internetu Frame Relay TP jest świadczony wraz z certyfikatem jakości TP SLA na poziomie progres. SLA to gwarancja utrzymania określonych w umowie parametrów transmisji. Dodatkowo możliwe jest wykupienie usługi zarządzanie urządzeniami CPE. TP S.A. instaluje i konfiguruje rutery CPE oraz będzie nimi zarządzać.

Na cenę rozwiązania 1 Mbit/s składa się opłata instalacyjna 790 zł netto, a abonament wynosi 990 zł netto. Opłata instalacyjna za rozwiązanie 2 Mbit/s wynosi 1190 zł netto, a abonament 1290 netto.

Promocja trwa do 31.03.2005 r. Szczegółowych informacji udzielają przedstawiciele handlowi TP. Więcej informacji można znaleźć na stronach TP S.A. i w załączonych tam dokumentach PDF.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.