r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tańszy Corel Paint Shop Pro Photo XI PL

Strona główna Aktualności

Jak poinformowała nas firma Vobis, w sprzedaży, w nowej, niższej cenie pojawił się program Paint Shop Pro Photo XI w polskiej wersji językowej.

Paint Shop Pro Photo XI to najnowsza polskojęzyczna wersja uznanego programu firmy Corel, służącego do edycji grafiki rastrowej, w szczególności edycji i obróbki fotografii cyfrowej. Program posiada podobne możliwości jak inni liderzy w tej dziedzinie, m.in. warstwy, konwersję kolorów, rozbudowane operacje na palecie kolorów, obiekty, narzędzia do grafiki wektorowej i oczywiście inne niezbędne narzędzia występujące w każdym szanującym się programie tego typu. Nowości w wersji XI to m.in. nowy organizer z możliwością wyszukiwania plików w systemie, narzędzie służące do wymiany kolorów obiektów, regulacji głębi ostrości, wygładzania skóry, dodano rozmaite kombinacje nowych filtrów, zmienioną obsługę poziomów i krzywych do manipulacji głębią kolorów i kontrastem. Jedną z przydatnych nowości jest możliwość edycji obrazów stworzonych w programach Corel Painter i Corel Painter Essentials.

Corel Paint Shop Pro Photo XI PL w wersji pudełkowej z możliwością wykorzystania komercyjnego dostępny jest w nowej, niższej, cenie 349 zł (do tej pory obowiązywała cena 499 zł). Więcej informacji na temat promocji można uzyskać na stronie Vobisu.

Wersję testową programu w języku polskim można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.