Tap Scanner Tap Scanner

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tap Scanner to bardzo proste w obsłudze narzędzie do łatwego i szybkiego wykonywania skanów za pomocą smartfona lub tabletu.

Jak to działa?

Po uruchomieniu Tap Scannera wystarczy użyć funkcji odpowiedzialnej za rozpoczęcie skanowania przy wykorzystaniu wbudowanego w urządzenie przenośne aparatu. Co ciekawe, program oferuje możliwość skanowania nie tylko dokumentów, ale także paragonów, kodów QR, wizytówek i nie tylko.

OCR

Tap Scanner pozwala również konwertowanie obrazu na tekst w 110 językach. Wbudowane narzędzie OCR sprawia, że dysponując skanem dokumentu np. w formacie PNG nie musimy ręcznie przepisywać jego zawartości, bo aplikacja utworzy edytowalny dokument.

Dodatkowe ustawienia

W menu Tap Scannera możemy zdefiniować rozmaite opcje, by dostosować między innymi nazwę i rozmiar pliku, jakość obrazu i wiele innych parametrów. Zeskanowane dokumenty zapisywane są w formatach PDF lub PNG, które możemy udostępnić innym użytkownikom na przykład za pośrednictwem e-maila lub komunikatora internetowego.

Back-up danych

Tap Scanner pozwala na zapisywanie skanów w pamięci wewnętrznej urządzenia oraz na karcie SD, ale z poziomu aplikacji wyślemy je także „do chmury”, zapisując ważne dokumenty na Dysku Google, w Dropboxie i nie tylko.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja do skanowania dokumentów przy użyciu aparatu
  • eksportowanie zeskanowanych plików do formatów PDF lub PNG
  • wiele rozmaitych ustawień
  • opcja wysyłania zeskanowanych dokumentów innym użytkownikom
  • możliwość zapisywania plików „w chmurze”
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!