r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tap The Frog Free 1.0.0.2

Strona główna Windows Phone Gry

Pod pozorem prostych zasad, skrywa się bardzo wciągająco i urozmaicona zabawa. Tap the frog, udowadnia, że na prostych mechanizmach można zbudować bardzo wciągającą grę.

Galeria programu

Naszym głównymi jedynym zadaniem w Tap the frog jest uderzanie w ekran. Jak najszybsze uderzanie. Cele jakie będą nam towarzyszyć są bardzo różnorodne. Rozpoczynamy od eliminacji żab widocznych na ekranie, ale to dopiero początek. Kolejne poziomy to wiele różnorodnych mini gier, które pobudzą najróżniejsze części naszego mózgu do szybkiej reakcji. Raz będą to liczby, innym razem kolory, jeszcze innym podobne obiekty. Wszystko to przy sporej presji czasu.

Dzięki dużej różnorodności wyzwań przy Tap the frog ciężko o nudę. Niektóre poziomy będziemy powtarzali wielokrotnie, aby odblokować następne plansze, ale nawet wtedy poczucie znużenia zdominowane jest przez chęć poprawienia wyniku. Choć w grze nie mamy czasu by przyglądać się detalom, autorzy przyłożyli się do ich wykonania. Niestety gra miewa spore problemy ze stabilnością, potrafi też nieźle rozgrzać nasze urządzenie.

Tap the frog to pozycja idealna zarówno na kilka minut odprężenia, jak i dłuższe pojedynki. Proste zasady, wraz ze sporą różnorodnością zadań tworzą bardzo wciągającą mieszankę. Jeżeli przypadnie Wam do gustu darmowa wersja demo (3 z 11 gier), zakup pełnej to 3,49 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.