Tap Titans Tap Titans 2015.506.1945.2334

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tap Titans należy do popularnego gatunku gier, w których naszym zadaniem jest zebranie jak największej ilości środków, a drogą ku temu jest możliwie jak najszybsze uderzanie w ekran. Jednak dzięki ciekawej i przemyślanej oprawie, gra wybija się ponad przeciętną.

Tap Titans przenosi nas do świata fantasy pełnego bohaterów i potworów. To właśnie zabijanie kreatur jest esencją gry. Każda kolejna jest bardziej wytrzymała, a co pewien czas czeka nas również walka z bossem. To wymaga od nas ciągłych ulepszeń, a jest w czym wybierać.

Poza ulepszeniami dla naszego herosa możemy dokupić i ulepszać dodatkowych członków drużyny, zwiększają oni zadawane przez nas obrażenia. W sklepie znajdziemy także elementy zwiększające otrzymywaną gotówkę, w tym w czasie gdy jesteśmy poza grą. Są to standardowe rozwiązania w tego typu tytułach, jednak tutaj zyskują dzięki bardzo ciekawej oprawie. Dodatkowo autorzy dodali sporo drobnych mechanizmów, które zabezpieczają rozgrywkę przed bezmyślnym zbieraniem środków opartym na pozostawieniu włączonej gry.

Zabawy w Tap Titans powinni spróbować nie tylko miłośnicy takich gier, ale także osoby, które nie miały z nimi wcześniej nic wspólnego. To bardzo dobrze przemyślana i wykonana pozycja. Choć nie wnosi zbyt wiele nowego do gatunku, a dodatkowo w wersji na Windows Phone potrafi mieć problemy ze stabilnością.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!