Tapatalk 2.0.1.13

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Taptalk to aplikacja, która umożliwia buszowanie po ulubionych forach internetowych, udzielanie się na nich oraz odkrywanie nowych. Aby sprawdzić, czy dane forum obsługuje Taptalk, wystarczy nacisnąć przycisk wyszukiwania lub wejść na to forum poprzez przeglądarkę internetową z urządzenia mobilnego. Na stronie internetowej może pojawić się informacja o tym, że forum można przeglądać poprzez mobilną aplikację. Po kliknięciu w taką informację uruchamia się Taptalk.

Wygląd takiego forum składa się z 8 kolumn. Na pierwszej znajdują się odnośniki do każdej z nich, aby można było łatwo się przemieszczać. W kolumnach można znaleźć nowe powiadomienia, subskrybowane wątki lub te z naszym udziałem, nieprzeczytane, prywatne wiadomości oraz podział na subfora w kolumnie „forums”. Wygląd wątków jest bardzo czytelny. Całość przypomina strumień na Twitterze lub Facebooku. Wpisy wyświetlane są w odpowiedniej kolejności, od najstarszych do najnowszych. Odpowiadając w wątku możemy użyć szybkiej edycji, co wygląda jak pisanie SMSa, natomiast po kliknięciu plusa możemy przejść do bardziej szczegółowej edycji, w której można dołączyć zdjęcie.

Do każdego wysłanego wątku dołączany jest podpis. Domyślnie jest to „Sent from my *nazwa telefonu* using Taptalk.” Oczywiście to da się zmienić lub nawet wyłączyć w ustawieniach.

Taptalk umożliwia również odkrywanie nowych forów. Jest to jednak funkcja nie do końca dopracowana, gdyż fora nie są posegregowane według języków. Są oczywiście kategorie tematyczne, ale te powinny się dzielić dodatkowo na językowe, ponieważ nie każdy chce udzielać się na forach zagranicznych.

Aplikacja ta nie posiada żywego kafelka, jest darmowa i bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
edelmann   13 #1 30.05.2014 14:48

Program w nowej wersji to tragedia, jak się tam zalogować do dobrych programów, mało tego założyłem konto na tym pożal się Boże portalu, potwierdziłem linkiem, a on po próbach logowania przez fona nie działa tzn logowanie nie działa, chciałem się zalogować przez komputer, ale też nie idzie, tylko bezpośrednio z linku na moim adresie email, tragedia i jeszcze białe tło czarny gdzieś wsiąkł i nawet go nie idzie ustawić. Tragedia