r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tapatalk 7.1.3

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji

Tapatalk to aplikacja stworzona w celu szybkiej obsługi forów dyskusyjnych z urządzeń mobilnych. Aby z niej korzystać, docelowe forum musi posiadać zainstalowany dodatek do obsługi tego systemu. Aplikacja unifikuje wszystkie fora: oryginalny wygląd przestaje mieć znaczenie, aplikacja pobiera dane z forum i prezentuje je zawsze w jednakowy sposób, oszczędzając również transfer danych.

Klient forów pozwala na wyszukiwanie ich z publicznego katalogu, oraz logowanie się na nich. Tapatalk umożliwia tworzenie i edycję tematów oraz odpowiedzi, a także przeglądanie działów, tematów, profili użytkowników. W ramach opcji wyszukiwania możliwe jest przeglądanie postów nieprzeczytanych, oraz działów i tematów subskrybowanych. Problemu nie stanowi wyszukanie dyskusji, w których użytkownik samodzielnie brał udział, a także obsługa podsystemu prywatnych wiadomości. Moderatorzy dysponują dodatkowo akcjami moderatorskimi. Globalnie dostępne są wyświetlanie użytkowników online, a także pobieranie załączników oraz avatarów.

Aplikacja Ponadto obsługuje powiadomienia natychmiastowe typu push o nowych postach w subskrybowanych tematach oraz nowych prywatnych wiadomościach. Użytkownik może zmienić rozmiar czcionki, przełączyć aplikację na tryb ciemny, wybrać własny podpis do wiadomości, oraz określić jak wiele postów powinno być wyświetlane na jednej stronie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Tapatalk 5.0 wraca do klasyki i pozwoli śledzić innych użytkowników forum

21
19.07.2015  •  Anna Rymsza

Tapatalk, czyli prawdopodobnie najlepsza aplikacja do czytania forów internetowych na Androidzie, została wydana w wersji 5.0. Nowa wersja aplikacji lada dzień powinna pojawić się w Google Play, a wydanie dla iOS jest już dostępne. W wersji 5.0 aplikacji pojawi się się sporo zmian w interfejsie, zapowiadane na początku miesiąca. W wersji dla iOS powrócił klasyczny widok działów forum, za którym tęskniło wielu użytkowników, niezadowolonych z grudniowych zmian w nawigacji po forum z poziomu aplikacji. Pojawi się tam także boczny panel, ułatwiający nawigację. Ponadto system obsługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.