Tapety HD Tapety HD

Strona główna Android Personalizacja Tapety i motywy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tapety HD to aplikacja, dzięki której użytkownik może wybierać spośród wielu rozmaitych grafik do umieszczenia na ekranie smartfona lub tabletu.

Wszystkie tapety zawarte w opisywanym programie są dostępne do pobrania zupełnie za darmo. Możemy je przeglądać wg kategorii (np. ilustracje, jesień, zachód słońca, gry, kosmos, obrazy, podróż, samochody i zwierzęta), najczęściej ściąganych, popularnych danego dnia i nie tylko. Istnieje również opcja losowania tapet. Co ciekawe, obok miniaturki każdej grafiki pojawia się liczba pobrań wybranej tapety.

Jeśli nie zadowala nas to, co znajdziemy w bazie danych, możemy sięgnąć do aplikacji w późniejszym czasie, gdyż w programie Tapety HD regularnie umieszczane są nowe zdjęcia. Natomiast w sytuacji, kiedy grafika, która nam się spodobała nie pasuje do rozdzielczości ekranu, zawsze możemy ją wykadrować przy użyciu wbudowanego edytora.

Tapety HD zawierają także historię pobranych tapet. Oprócz tego poszczególne grafiki dodamy do ulubionych, by móc udostępnić je później członkom rodziny, przyjaciołom czy znajomym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!