r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tapety na pulpit - nowe atrakcje działu Po godzinach

Strona główna Aktualności

Po pracy przychodzi czas na odpoczynek - z taką myślą tworzyliśmy dział Po godzinach. Od ponad 3 lat, w ramach cyklu "Rozrywka na weekend", publikujemy w nim bezpłatne gry, od pewnego czasu jest to też kącik dla grafik z cyklu "Tydzień z Piratem ;-)".

Teraz przyszła kolej na "firmowe" tapety na Pulpit, przygotowane specjalnie dla Czytelników vortalu. Wszystkie prace są dziełem "nadwornego" ;-) grafika vortalu Mikołaja (Norberta Mikołajczyka). Na razie prac jest tylko kilka ale galeria będzie sukcesywnie powiększana o kolejne. Tapety dostępne są w najpopularniejszych rozdzielczościach - zarówno dla klasycznych ekranów o proporcjach 4:3, jak i panoramicznych 16:10. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają i zagoszczą na pulpitach Waszych komputerów :-)

Przy tej okazji nadszedł też czas na małą przebudową działu Po godzinach. Nieustannie rosnąca liczba odcinków autostwa Marcina Skoczka z przygodami doświadczanego przez los Pirata ;-) przysłaniała bowiem pozostałą zawartość działu. To jednak nie koniec - w najbliższych dniach zamierzamy też przebudować układ kategorii bezpłatnych gier, których przez te wszystkie piątki zebrało się grubo ponad 150. To chyba największy zbiór bezpłatnych gier w Polsce (pomijając oczywiście online'owe gry flashowe). Będzie bardziej czytelnie i estetycznie.

Wszystkich serdecznie zapraszamy zatem do odmienionego działu Po godzinach

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.