r   e   k   l   a   m   a
reklama

Targeo.mobi - lokalizator komórkowy

Strona główna Aktualności

O autorze

Internetowe mapy i lokalizatory zdobywają coraz większą popularność. Użytkownicy urządzeń mobilnych, nie dysponujący oprogramowaniem do nawigacji i GPS obecnie również mogą skorzystać z dobrodziejstw informacji lokalizacyjnych. Twórcy Targeo.pl udostępnili rozwiązanie kierowane właśnie do posiadaczy komórek.

Po sukcesie Targeo.pl uznaliśmy, że stworzenie mobilnej platformy mapowej to naturalna odpowiedź na rodzące się zapotrzebowanie na szybki dostęp do informacji lokalizacyjnych - mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo, współtwórcy platformy Targeo. Targeo.mobi jest pierwszym na polskim rynku programem dla telefonów komórkowych, łączącym dokładną mapę i wyszukiwarkę adresów dla całej Polski.

Aplikacja umożliwia przeglądanie bardzo szczegółowych map całej Polski, zawierających obrysy poszczególnych budynków, a także wyszukiwanie adresów oraz interesujących obiektów (np. kina, restauracje, hotele, bankomaty...) w bazie zawierającej obecnie ponad 100 tysięcy punktów. Targeo.mobi wykorzystuje bardzo dokładne mapy, systemu nawigacji satelitarnej AutoMapa, zawierające prawie dwa miliony budynków z dokładną numeracją, co pozwala na wskazanie szukanego miejsca z dokładnością do pojedynczych metrów. Wygodny i pomysłowy interfejs użytkownika sprawia, że korzystanie z mapy na ekranie telefonu jest bardzo proste.

Integracja map Targeo z serwisem komórkowym Gazeta.mobi -"lekką" wersją portalu Gazeta.pl - pozwala na uzyskanie bieżącego repertuaru kin w całej Polsce. Dedykowana wyszukiwarka "Co Jest Grane" pozwoli znaleźć wybrane kino na mapie i sprawdzić jego repertuar, albo wybrać interesujący film i odnaleźć te kina, które go aktualnie grają. Warto podkreślić, że dane są aktualizowane kilka razy dziennie.

Obecnie można również zainstalować w telefonie specjalną wersję Targeo.mobi wydaną z okazji wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Zawiera ona szczegółowe opisy wszystkich odcinków wyścigu, a dzięki integracji z urządzeniami do monitoringu GPS, w czasie rozgrywania poszczególnych etapów możliwe jest śledzenie na mapie aktualnej pozycji kolarzy.

Aby skorzystać z Targeo.mobi należy poprzez przeglądarkę WWW w swoim telefonie wejść na na adres targeo.mobi i pobrać aplikację. Jest ona bezpłatna, a jedyne koszty jakie ponosimy związane są z opłatami za dostęp do Internetu podczas przesyłu danych.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic