TaskLayout TaskLayout 0.7.0.7

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TaskLayout to program, który pozwala na zapisywanie i przywracanie określonego układu na pulpicie komputera.

Wykorzystując komputer do rozmaitych celów (np. pracy, nauki i rozrywki) zawsze dysponujemy jednym pulpitem, a po zakończeniu wykonywania danej czynności zamykamy określone aplikacje, powiązane z różnymi dziedzinami, którymi zajmujemy się na naszym pececie, by otworzyć inne programy. Ale nie musimy tego robić ręcznie, bowiem za pomocą TaskLayout możemy utworzyć kilka układów pulpitu komputera i przełączać się między nimi jednym kliknięciem.

TaskLayout umożliwia przygotowanie szablonu, który będzie zawierał listę uruchomionych aplikacji i okna znajdujące się w odpowiedniej pozycji na ekranie (np. wszystkie narzędzia umożliwiające edycję grafiki). Po utworzeniu danego układu można przypisać do niego skrót klawiaturowy.

Warto dodać, że TaskLayout działa bardzo szybko. Nawet, jeśli dany układ pulpitu wymaga uruchomienia wielu programów jednocześnie, wykonanie całej operacji trwa zaledwie kilka sekund.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!