TaskUnifier TaskUnifier 4.3.4

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TaskUnifier to niewielka, a zarazem bardzo użyteczna aplikacja dla osób lubiących organizować swój czas. Pomaga zarządzać codziennymi zadaniami do wykonania czy czynnościami w obrębie projektu, w rezultacie pozwalając zaoszczędzić wiele cennego czasu.

Program działa w oparciu o popularną metodę organizacji zajęć GTD (Getting Things Done), która ma za zadanie utrzymywanie na jak najwyższym poziomie produktywność w pracy i życiu codziennym. Z jego pomocą użytkownik definiować może dowolną ilość zadań i podzadań, tagować je, wyznaczać ich cel, czy ustalać procentowy poziom ukończenia. W głównym oknie aplikacji znajdziemy wszystkie zdefiniowane przez nas zajęcia pogrupowane w kategorie względem terminu wykonania, ważności i innych atrybutów.

TaskUnifier daje także możliwość gromadzenia dowolnych danych w postaci notatek tekstowych, a także tworzenie i edytowanie zadań z poziomu wbudowanego kalendarza. Pomocny on okazuje się także przy przeglądaniu zdefiniowanych wcześniej zajęć, pozwalając w czytelny sposób przeglądać plany dnia, tygodnia czy miesiąca. W aplikacji przechowywać możemy również dane kontaktowe.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
  2. Program wymaga zainstalowanego w systemie bibliotek Java 2 Runtime Enviroment (JRE) w wersji 1.6 lub nowszej, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!