TaskUnifier 4.3.4

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TaskUnifier to niewielka, a zarazem bardzo użyteczna aplikacja dla osób lubiących organizować swój czas. Pomaga zarządzać codziennymi zadaniami do wykonania czy czynnościami w obrębie projektu, w rezultacie pozwalając zaoszczędzić wiele cennego czasu.

Program działa w oparciu o popularną metodę organizacji zajęć GTD (Getting Things Done), która ma za zadanie utrzymywanie na jak najwyższym poziomie produktywność w pracy i życiu codziennym. Z jego pomocą użytkownik definiować może dowolną ilość zadań i podzadań, tagować je, wyznaczać ich cel, czy ustalać procentowy poziom ukończenia. W głównym oknie aplikacji znajdziemy wszystkie zdefiniowane przez nas zajęcia pogrupowane w kategorie względem terminu wykonania, ważności i innych atrybutów.

TaskUnifier daje także możliwość gromadzenia dowolnych danych w postaci notatek tekstowych, a także tworzenie i edytowanie zadań z poziomu wbudowanego kalendarza. Pomocny on okazuje się także przy przeglądaniu zdefiniowanych wcześniej zajęć, pozwalając w czytelny sposób przeglądać plany dnia, tygodnia czy miesiąca. W aplikacji przechowywać możemy również dane kontaktowe.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
  2. Program wymaga zainstalowanego w systemie bibliotek Java 2 Runtime Enviroment (JRE) w wersji 1.6 lub nowszej, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #5 20.05.2016 23:09

@Gie (niezalogowany): Np ja przed chwila i działa.

agewa79   3 #4 02.11.2015 14:43

Plik nie ściąga się (wersja na linuxa). Strona producenta też się nie ładuje...

  #3 02.09.2013 22:11

Program ciekawy ale ma mnóstwo drobnych błędów które skutecznie utrudniają życie... Pozostaje poczekać aż autor je pousuwa.

  #2 28.07.2013 21:42

Program jest po polsku. Znalazłam troszkę małych błędów. Mam nadzieje, że autor szybko usunie. Aplikacja naprawdę bardzo fajna, polecam przetestować... ;)

  #1 27.03.2013 19:04

Taki ch... a nie polska wersja, uruchamiał to ktoś w PL v językowej ?