Taskade Taskade 3.3.0

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program

Taskade to darmowe narzędzie do tworzenia list zadań, które możemy wykorzystać zarówno w pracy, jak i w szkole oraz w trakcie planowania domowych obowiązków.

Program cechuje się nowoczesnym, przejrzystym interfejsem. Na uwagę zasługuje również prostota działania. Taskade umożliwia szybkie tworzenie wpisów oraz pozwala udostępniać je innym użytkownikom w formie odnośników. Kolejne osoby do grupy możemy natomiast zaprosić podając ich adres e-mail.

Taskade wykorzystuje system #hashtagów i @przywołań, dzięki czemu możemy oznaczać i filtrować poszczególne wpisy, by szybko przekazać je innym użytkownikom czy też bez problemu zlokalizować kolejne zadania.

Warto dodać, że Taskade automatycznie synchronizuje dane, więc możemy korzystać z programu nie tylko na PC, ale także na smartfonach i tabletach. Odnośniki do wersji mobilnych są dostępne z poziomu głównego okna programu (na samej górze).

Uwaga!

  • Taskade wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika. Możliwe jest również korzystanie z programu po zalogowaniu się do swojego konta na Facebooku, Twitterze lub w Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!