r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tastemade 3.0.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie

Tastemade to mobilna aplikacja popularnego serwisu kulinarnego Tastemade.com. Program oferuje bardzo bogatą listę przepisów kulinarnych, które zaprezentowane są w formie krótkich filmów.

Siłą tej aplikacji jest jej szata graficzna oraz przejrzystość podawania informacji. W Tastemade znajdziemy sporo zdjęć oraz filmów wysokiej jakości, poświęconych zarówno konkretnym przepisom, jak też wskazówkom i poradom dla adeptów sztuki kulinarnej. Ponadto, aplikacja oferuje pokaźną bazę przepisów na dania, które można wykonać w domu. Wszystkie pomysły na potrawy zaprezentowane są w formie filmów, opatrzonych dodatkowo przejrzystą listą potrzebnych składników oraz naczyń.

W aplikacji znajdziemy też wizytówki członków społeczności Tastemade, którzy na swoich profilach dzielą się kulinarnymi inspiracjami oraz poradami. Program oferuje też listę nadawanych cyklicznie audycji (w zakładce Shows), w których autorzy opowiadają o różnych aspektach kuchni świata, np. prezentując tradycyjną kuchnię USA. Wszystkie materiały w aplikacji Tastemade możemy oznaczać jako ulubione (co ułatwi odnalezienie ich podczas kolejnych przygód z programem), a także udostępniać np. na Facebooku.

Niektóre materiały w aplikacji Tastemate są dostępne jedynie dla użytkowników opłacających subskrypcję. Możemy skorzystać z dwóch abonamentów: miesięcznego, za który zapłacimy 2 dolary i rocznego, który wart jest 20 dolarów płatnych z góry za cały rok.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polski serwis MyYummie chce być Facebookiem dla łasuchów

7
30.05.2016  •  Łukasz Maślanka

Moda na zdrową kuchnię, domowe posiłki i spokojne, wesołe biesiady zatacza w Polsce coraz szersze kręgi. Na tej fali chcą popłynąć twórcy serwisu społecznościowego MyYummie. Zbudowali oni serwis, za pomocą którego można oferować (za opłatą) innym użytkownikom samodzielnie przygotowane dania, przy okazji nawiązując nowe znajomości. Gotuj, dziel się, zarabiaj Niektórzy czytelnicy dobrychprogramow kojarzą pewnie (z racji wieku, usłyszanych opowieści lub lektur) o tym, jak dużą rolę jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce pełniła szklanka cukru. Rzecz jasna, nie jako przedmiot, ale jako zjawisko…

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
07.05.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.