r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tastemade 4.2.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie

Aplikacja Tastemakers to mobilna wersja serwisu Tastemakers.com, w której znajdziemy mnóstwo filmów z przepisami kulinarnymi, a także ciekawostki dotyczące gotowania.

Galeria programu

Najważniejszą częścią aplikacji jest bardzo bogata przepisów kulinarnych, które można wykonać w domu, a także porad, inspiracji i wskazówek dotyczących gotowania. Wszystkie treści w programie są podane w bardzo ładny sposób, z dużymi zdjęciami oraz filmami w wysokiej jakości. Dodatkowo, przy materiałach wideo z przepisami zawarto czytelne listy składników oraz naczyń potrzebnych do gotowania. Po wyświetleniu listy, odtwarzanie filmu jest wstrzymywane, co ułatwia zapisywanie niezbędnych informacji.

Ponadto, w aplikacji znajdziemy cykle tematyczne: Shows, czyli serie filmowe zawierające edukacyjne treści dotyczące kuchni świata oraz Tastemakers, czyli kulinarne inspiracje przedstawiane przez wybranych członków społeczności Tastemakers.

Spora część materiałów w aplikacji Tastemade jest dostępna bezpłatnie, ale niektóre zarezerwowane są jedynie dla użytkowników opłacających abonament. Twórcy serwisu przygotowali dwa warianty płatności: można zapłacić 20 dolarów z góry za cały rok korzystania z możliwości Premium lub opłacać miesięczny abonament wart 2 dolary.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polski serwis MyYummie chce być Facebookiem dla łasuchów

7
INTERNET 30.05.2016 | Łukasz Maślanka

Moda na zdrową kuchnię, domowe posiłki i spokojne, wesołe biesiady zatacza w Polsce coraz szersze kręgi. Na tej fali chcą popłynąć twórcy serwisu społecznościowego MyYummie. Zbudowali oni serwis, za pomocą którego można oferować (za opłatą) innym użytkownikom samodzielnie przygotowane dania, przy okazji nawiązując nowe znajomości. Gotuj, dziel się, zarabiaj Niektórzy czytelnicy dobrychprogramow kojarzą pewnie (z racji wieku, usłyszanych opowieści lub lektur) o tym, jak dużą rolę jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce pełniła szklanka cukru. Rzecz jasna, nie jako przedmiot, ale jako zjawisko…

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
OPROGRAMOWANIE 07.05.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.