Tastemade Tastemade

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Tastemakers to mobilna wersja serwisu Tastemakers.com, w której znajdziemy mnóstwo filmów z przepisami kulinarnymi, a także ciekawostki dotyczące gotowania.

Najważniejszą częścią aplikacji jest bardzo bogata przepisów kulinarnych, które można wykonać w domu, a także porad, inspiracji i wskazówek dotyczących gotowania. Wszystkie treści w programie są podane w bardzo ładny sposób, z dużymi zdjęciami oraz filmami w wysokiej jakości. Dodatkowo, przy materiałach wideo z przepisami zawarto czytelne listy składników oraz naczyń potrzebnych do gotowania. Po wyświetleniu listy, odtwarzanie filmu jest wstrzymywane, co ułatwia zapisywanie niezbędnych informacji.

Ponadto, w aplikacji znajdziemy cykle tematyczne: Shows, czyli serie filmowe zawierające edukacyjne treści dotyczące kuchni świata oraz Tastemakers, czyli kulinarne inspiracje przedstawiane przez wybranych członków społeczności Tastemakers.

Spora część materiałów w aplikacji Tastemade jest dostępna bezpłatnie, ale niektóre zarezerwowane są jedynie dla użytkowników opłacających abonament. Twórcy serwisu przygotowali dwa warianty płatności: można zapłacić 20 dolarów z góry za cały rok korzystania z możliwości Premium lub opłacać miesięczny abonament wart 2 dolary.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!