r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tattoo Ink Hunter 1.0

Strona główna Android Grafika i fotografia Inne programy graficzne

Tattoo Ink Hunter to aplikacja, za pomocą której można dopasować wzór tatuażu do miejsca na ciele. Program oferuje sporą liczbę projektów do wyboru.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, ale ma archaiczny interfejs. Za jego pomocą zrobimy zdjęcie (wykorzystując aparat fotograficzny urządzenia), a na wykonanym pliku naniesiemy wzór tatuażu. Projekty prezentowane są w formie listy, którą przewijamy w lewo lub w prawo. Dodatkowo, każdy projekt można powiększyć lub poszerzyć, aby dopasować go do swoich oczekiwań. Gotowy materiał można udostępnić lub zapisać w pamięci urządzenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
04.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.