Taxify 2.5.0.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Taxify to aplikacja pozwalająca zamówić taksówkę bez dzwonienia. System działa w kilkunastu miastach, głównie w Europie, w tym w Warszawie.

Aplikacja odczytuje automatycznie lokalizację użytkownika, ale można też wpisać inny adres i znaleźć punkt na mapie. Podczas zamawiania Taxify pozwala dobrać samochód do budżetu i potrzeb. Dodatkowo klienci mogą wystawiać oceny kierowcom, co pomaga wybrać odpowiedni transport.

Zamówiona taksówka będzie pokazana na mapie i można śledzić jej trasę. Za przejazdy można płacić kartą, jeśli zostanie powiązana z kontem w aplikacji, lub gotówką. Po każdej podróży e-mailem przyjdzie potwierdzenie płatności i rachunek.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Taxify – europejska konkurencja dla Ubera wjeżdża do Polski (aktualizacja)

13
07.11.2016  •  Maciej Olanicki

Aktualizacja Taxify startuje na polskim rynku (zaczynając od Warszawy) 18 listopada br. Od wejścia Ubera na polski rynek minęły już niemal trzy lata. W tym czasie zdecydowanie więcej robiło się, by na różnych polach zaszkodzić firmie lub jej kierowcom, niż w celu zorganizowania rodzimej konkurencji. Powstały co prawda niezłe aplikacje służące do zamawiania taksówek, które jednak niewiele mają wspólnego z przejazdami współdzielonymi. Sprawniejsi okazują się w tej kwestii Estończycy. W 2013 roku założona została tam firma Taxify. Za pośrednictwem tej usługi można zamówić nie tylko…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 03.12.2017 06:33

Czy na pewno taksówkę, czy nielegalny przewóz?

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych