r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Taxify 3.30

Strona główna iOS Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy

Taxify pozwala zamówić taksówkę pod wybrany adres w kilkunastu miastach, głównie w Europie. W Polsce Taxify działa na razie w Warszawie. Aplikacja odczytuje automatycznie lokalizację użytkownika, więc nie trzeba znać adresu, pod który ma przyjechać taksówka. Można też korzystać z wyszukiwarki.

Taxify pozwala dobrać samochód do budżetu i bieżących potrzeb. Dodatkowo klienci mogą wystawiać oceny kierowcom, co pomaga wybrać odpowiedni transport. Zamówiona taksówka będzie widoczna na mapie, można więc na bieżąco śledzić jej trasę.

r   e   k   l   a   m   a

Za przejazdy można płacić gotówką lub kartą kredytową, jeśli zostanie powiązana z kontem w aplikacji. Po każdej podróży pocztą elektroniczną przyjdzie potwierdzenie płatności i rachunek.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Taxify – europejska konkurencja dla Ubera wjeżdża do Polski (aktualizacja)

13
OPROGRAMOWANIE 07.11.2016 | Maciej Olanicki

Aktualizacja Taxify startuje na polskim rynku (zaczynając od Warszawy) 18 listopada br. Od wejścia Ubera na polski rynek minęły już niemal trzy lata. W tym czasie zdecydowanie więcej robiło się, by na różnych polach zaszkodzić firmie lub jej kierowcom, niż w celu zorganizowania rodzimej konkurencji. Powstały co prawda niezłe aplikacje służące do zamawiania taksówek, które jednak niewiele mają wspólnego z przejazdami współdzielonymi. Sprawniejsi okazują się w tej kwestii Estończycy. W 2013 roku założona została tam firma Taxify. Za pośrednictwem tej usługi można zamówić nie tylko…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.