r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tea Timer 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Dom

Tea Timer to aplikacja przeznaczona dla wszystkich miłośników herbat. Zawiera zbiór informacji odnośnie czasu parzenia oraz odpowiedniej temperatury wody. Pomocną służy także wbudowany w program timer.

Galeria programu

Aplikacja składa się okna głównego podzielonego na 3 części. Pierwsze z nich to informacje odnośnie wybranego rodzaju herbaty. Ujrzymy na nim optymalną temperaturę wody, czas potrzebny za zaparzenie oraz wspomniany już timer. Pozwoli nam idealnie wyliczyć czas. Na dole znalazł się także liczyć wypitych w tym tygodniu herbat.

Druga zakładka to obszerna lista herbat. Z jej poziomu możemy wybrane przypiąć jako kafelki do ekranu głównego. Zabrakło choćby najkrótszego opisu herbat, miejsca pochodzenia, specyficznych właściwości itp. Ostatni ekran prezentuje informacje o programie, kontakty do autora czy też możliwość usunięcia reklam. Interfejs i wykonanie to mocne strony Tea Timer. Są kolorowe prezentują się dobrze nawet na ekranach o większej rozdzielczości. Szkoda, że w tak dobrej formie zabrakło trochę treści.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.