Teacher Studio Teacher Studio 2.0.7

Strona główna Mac Edukacja i nauka Programy dla szkół i nauczycieli
Pobi​erz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Teacher Studio to program dla nauczycieli, pozwalający zarządzać ocenami, tworzyć listy uczniów, prowadzić dziennik obecności, planować zadania, generować raporty, a nawet schematy tego, jak uczniowie siedzą w klasie.

Teacher Studio po uruchomieniu pokazuje „pulpit” z podstawowymi informacjami i terminarzem na najbliższy tydzień. Z tego miejsca można też zobaczyć, czy uczniowie są na zwolnieniach lekarskich i przejść do pełnego widoku kalendarza.

W module odpowiedzialnym za listę uczniów można uzupełnić szczegółowe dane o każdej z osób w klasie, łącznie z telefonem alarmowym i własnymi notatkami. Po utworzeniu klasy można uzupełniać oceny. Co ważne, moduł odpowiedzialny za to został przystosowany do wielu systemów oceniania, stosowanych w różnych krajach. Program powinien automatycznie dostosować się do systemu i brać pod uwagę wagi ocen, jeśli zostaną wprowadzone.

W Teacher Studio można także na bieżąco prowadzić dziennik obecności. Na koniec można generować raporty kwartalne i semestralne, a także przygotować plan klasy.

Wersja próbna programu działa przez 30 dni bez ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!