r   e   k   l   a   m   a
reklama

Team17 przedstawia Flockers, czyli lemingi nowej generacji

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Przynajmniej od początku tego roku wiadomo było, że ekipa Team17, czyli studio odpowiedzialne za niezapomniane Wormsy w odsłonach wielu, szykuje się do wydania na świat zupełnie nowego dziecka. Wstępnie ujawniono jedynie tytuł projektu, czyli Flockers i wyłącznie po nim można było nastawiać się na coś związanego z owcami (bo angielskie flock to stado). Słusznie zresztą, jak się teraz wreszcie oto okazało.

Flockers to czerpiący inspiracje z kultowych lemingów projekt, który w drugim kwartale tego roku poszuka pieniędzy na Steam Early Access. W aktywny sposób pokierujemy tutaj poczynaniami gromadki puszystych owieczek, którym zagrażają skomplikowane śmiercionośne machiny. Chodzi o to, by do końca poziomu dotrzeć z jak największą liczbą zwierzów z miękką wełną na grzbiecie, przy czym jeśli nam się sztuka nie uda wcale to przynajmniej pośmiejemy się z tego, jak pułapki przerabiają naszych beczących podopiecznych na kotlety mielone, krwiste befsztyki czy co tam kto akurat lubi.

Produkt powstaje na razie wyłącznie z myślą o rynku PC. Na kierunek przemarszu wpłyniemy rozstawiając na jego drodze elementy umożliwiające przejście dalej albo też blokując trasę, by stado nie trafiło pod ogromny tasak lub w przepaść. Znajdzie się także ukłon w stronę Wormsów. Zwierzętom przypisywać będzie można różne role, a jedna z nich to oczywiście przyobleczona w pelerynę super owca, zapewne potrafiąca latać.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial