r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TeamDrive 4.5.5.1868

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TeamDrive to coraz popularniejsze na całym świecie, wieloplatformowe i proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające synchronizację danych pomiędzy wieloma komputerami. Z powodzenie wykorzystywane ono może być do zautomatyzowanego przenoszenia plików pomiędzy stacjami roboczymi w sieci, jak również zarządzania projektami i współpracy programistów.

Galeria programu

W ramach darmowego konta w ręce użytkownika trafia 2 GB przestrzeni dyskowej ulokowanej na zewnętrznych serwerach producenta. Gromadzone mogą być na niej dowolne dane, których bezpieczną transmisję pomiędzy komputerami zapewnia algorytm AES-256. Jedynie użytkownik z prawami administratora posiada możliwość nadawania praw dostępu do współdzielonych przy użyciu TeamDrive danych. Program pozwala monitorować poszczególnych użytkowników i rejestrować informacje o ich aktywności. Nie zabrakło również opcji pracy narzędzia w trybie offline.

Korzystając z TeamDrive użytkownik definiuje przestrzenie, w obrębie których udostępniane są różnego rodzaju dane. Oferowane przez program funkcje dają możliwość tworzenia dowolnej ilości przestrzeni, zarówno pustych, jak również na bazie istniejących już na lokalnym dysku lokalizacji. Dostęp do współdzielonych zasobów posiadają jedynie zaproszeni użytkownicy, posiadający odpowiednie uprawnienia. Po wykryciu jakichkolwiek zmian w zawartości danej przestrzeni jest ona samoczynnie synchronizowana z wszystkimi komputerami, mającymi do niej dostęp.

Uwaga!

  1. Aby móc korzystać z narzędzia należy zarejestrować bezpłatne konto użytkownika. Operację tę wykonać można tuż po instalacji programu, przy jego pierwszym uruchomieniu.
  2. Wersja bezpłatna TeamDrive oferuje kilka ograniczeń, obejmujących m.in. maksymalną przestrzeń 2 GB na przechowywanie danych. Więcej o limitach i możliwych do wykupienia pakietach znaleźć można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 13.12.2014 10:07

brakuje mi polskiego interfejsu.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.