r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Teatr w Internecie, na Androidzie i na iPadzie

Strona główna Aktualności

Teatr Telewizji to znana niemal od początku istnienia Telewizji Polskiej instytucja, której misją jest produkcja i emisja przedstawień teatralnych na potrzeby telewizji. Pierwszy spektakl został wyemitowany 6 listopada 1953 roku, a w ciągu prawie 60 lat swojego istnienia Teatr Telewizji wyprodukował ponad 4 tysiące przedstawień. Instytucja nie stoi jednak w miejscu — najnowszą produkcję Teatru będzie można obejrzeć nie tylko w telewizji, ale również na telefonie i tablecie.

Od dłuższego czasu Teatr Telewizji można oglądać na żywo w Internecie, ale Telewizja Polska zdecydowała, że transmitowane na żywo przedstawienia Teatru Telewizji powinny być dodatkowo dostępne również na urządzeniach mobilnych. Na zlecenie iTVP HD powstał serwis przygotowany dla iOS (iPhone oraz iPad) oraz dla Androida (3.1 i nowsze), na którym będzie można obejrzeć przedstawienie. Transmitowany obraz ma automatycznie dostosować się do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym będzie wyświetlany.

Pierwszym przedstawieniem, które będzie można obejrzeć na telefonie lub tablecie będzie komedia „Szkoła Żon” Moliera, transmitowana na żywo z Teatru Polskiego w Warszawie. Przedstawienie rozpocznie się dziś o 20:25. Więcej informacji o przedstawieniu można znaleźć na specjalnie przygotowanej stronie. Oczywiście to nie to samo, co znaleźć się osobiście na widowni, ale cieszy fakt, że misja Teatru Telewizji nie ogranicza się do odbiorników telewizyjnych. Zwłaszcza, że powolutku urządzenia te zmieniają swój charakter.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.