r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TechEd 2006

Strona główna Aktualności

W Bostonie rozpoczął się TechEd 2006 - największa tegoroczna konferencja Microsoftu kierowana do specjalistów IT i developerów.

Na tegoroczną konferencję przybędzie ok. 12 tys. specjalistów z całego świata, a obsługiwać ich będzie ok. 6000 osób pracujących na konferencji w różnych rolach (od obsługi, poprzez wystawców aż po prezenterów). Konferencja podzielona jest na 12 ścieżek tematycznych zawierających ponad 480 sesji tematycznych, 300 sesji interaktywnych oraz 120 laboratoriów praktycznych. Tegoroczny TechEd potrwa do 16 czerwca.

Zainteresowanyh TechEd 2006 zapraszamy do śledzenia witryny virtualteched.com - na której znajduje się wiele materiałów konferencyjnych (również w formie video). Niebawem, na łamach portalu WSS.pl ukaże się także relacja z konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.