O przyszłości mojego bloga - wpis informacyjny

Dzień dobry. Dzisiaj postanowiłem zrobić krótki wpis informacyjny na temat przyszłości mojego bloga. W tym wpisie poruszę dwa tematy. Pierwszym będzie pojawianie się wpisów na moim blogu a drugim będą serie. Zacznijmy od wpisów. Wpisy od teraz będę pisać bezterminowo. Postanowiłem zrobić tak, ponieważ w ciągu dnia, mam mało czasu, aby napisać wpis co powoduje opóźnienia. Teraz podam plus i minus tej decyzji. Plusem tej decyzji będzie to, że będę mógł dłużej zająć się pisaniem i poprawą.

O tym jak Microsoft próbował tworzyć własne telefony, cz. I

Witam po przerwie spowodowanej wyjazdem, załatwianiem kilku ważnych spraw, przez które musiałem na chwilę przestać blogować, ale też myśleniem, jaki wpis napisać. Postanowiłem dzisiaj, że rozpocznę krótką serię poświęconą historii mobilnego Windowsa, przejęciu przez Microsofta Nokii i klęsce mobilnego Windowsa. Będzie ona robiona przy okazji z serią poradników dotyczących tworzenia stron internetowych na Wordpressie. No to zaczynajmy.

Dzisiaj będzie o Windowsie CE i jego odmianach.

Kącik Webmastera #1- Instalacja Wordpressa

Witajcie. Dzisiaj zaczynam moją pierwszą serię na łamach bloga dobreprogramy pod tytułem „Kącik Webmastera” w której będę omawiać poszczególne rzeczy związane z tematyką hostingu i stron internetowych. W tej serii wykorzystam darmowy hosting CBA i wiem, nie jest on za dobry, ale jak na razie będzie musiał wystarczyć (ale i tak będę musiał zmienić z czasem hosting, bo na tym nie ma ważnej biblioteki). Te poradniki będą raczej dla początkujących webmasterów, ponieważ będę tu wykorzystywał CMS-a WordPress zamiast języków programowania takich jak HTML, JavaScript czy PHP.

Witam

Witam

Tym wpisem chce się przedstawić i powiedzieć jaką tematykę będę brał przeważnie w moich wpisach. Jestem Igor a na łamach blogu nazywam się TechGuy. Mieszkam w województwie lubuskim w Zielonej Górze. Mam 13 lat i moim głównym zainteresowaniem jest programowanie. Jak miałem 9 lat, zacząłem programować w scratchu. Już rok później zająłem się językami tekstowymi. Moim wyborem był JavaScript ale zrezygnowałem z powodu trudnej (dla mnie wtedy) składni.