r   e   k   l   a   m   a
reklama

Techland otwiera Digital Scapes Studios w Kanadzie

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nie tylko deweloperzy z CD Projekt RED się rozwijają, uruchamiając nowy zespół do produkcji gier. Techland, twórcy popularnych serii Call of Juarez i Dead Island, też dołożył do zespołów we Wrocławiu oraz Warszawie kolejny, ale nie w Krakowie, lecz niedaleko Vancouver w Kanadzie. Placówka otrzymała nazwę Digital Scapes Studios, a jej zarządzającym został Marcin Chady, dotąd robiący w Radical Entertainment.

Pomogą mu tam i inni zdolni, którzy pracowali chociażby przy tytułach z serii Prototype. Obecnie głównym zadaniem ekipy jest pomoc przy Dying Light, produkcji z zombiakami przygotowywanej dla Warner Bros. To ma być główny hit w 2014 roku, niemniej Techland przypomina również o powstającym równocześnie Hellraid, a w planach są także projekty na urządzenia przenośne, głównie te pod kontrolą systemu iOS.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial