Teddy Floppy Ear - Mountain Adventure 1.3

Strona główna iOS Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Miś Uszatek: Przygoda w Górach to produkcja stworzona z myślą o młodszych użytkownikach telefonów i tabletów. Tytuł łączy elementy gry przygodowej z walorami edukacyjnymi.

Gra została wydana przez Polskie studio Forever Entertainment i jest dedykowana dzieciom w wieku od 5 do 8 lat. W trzeciej części kultowej serii o przygodach misia, będziemy musieli pomóc wujkowi Uszatka w ukończeniu obrazu. Cała akcja rozgrywa się wśród górskich pejzaży, gdzie miś będzie zmagał się z kolejnymi zadaniami. Każde z nich zostało przygotowane w sposób, który pozwala rozwijać dziecku konkretne umiejętności. Zasady dotyczące poruszania się po planszy oraz interakcji z jej elementami zawierają się w samouczku. Gra posiada ciekawą fabułę i brak w niej jakiejkolwiek przemocy.

Twórcy zadbali również o poradnik, który zawiera wskazówki, na wypadek gdyby dziecko wraz z opiekunem 'utknęli' przy jakimś zadaniu. Wykonując zawarte w grze misje, dziecko rozwinie swój refleks, spostrzegawczość oraz umiejętność radzenia sobie z problemami. Zadania są wciągające i na pewno nie pozwolą Waszym pociechom się nudzić. Całość okraszono przyjemną dla ucha ścieżką dźwiękową.

Gra jest dostępna w Polskiej wersji językowej, a elementy interfejsu dopasowano w taki sposób, aby nie sprawiały problemów z obsługą nawet na mniejszych ekranach. Choć Miś Uszatek: Przygoda w Górach nie posiada wersji darmowej to cena za pełną, pozbawioną reklam i mikropłatności nie należy do wysokich.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy dla dzieci. Miś Uszatek: Przygoda w górach

35
05.06.2015  •  Piotr Maciejko

Zamiast bawić się ze swoimi rówieśnikami na świeżym powietrzu, dzieci coraz więcej czasu spędzają przed urządzeniami mobilnymi, grając w przeróżne tytuły. Sytuacja wyglądała bardzo podobnie, gdy upowszechniały się telewizory, odtwarzacze wideo, czy komputery stacjonarne, jednak dorośli wolą o tym nie pamiętać. Walka z dzieckiem poprzez odbieranie wybranej przez niego formy rozrywki, jest jałowa i nie przyniesie niczego dobrego. O wiele lepszym rozwiązaniem jest zainteresowanie pociechy grami odpowiednimi dla danego wieku. Jednym z takich tytułów jest rodzima produkcja – Miś Uszatek:…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi