reklama

Teewars na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy grę Teewars, która powinna dostarczyć wszystkim odrobinę odprężenia podczas nadchodzącego weekendu.

Teewars to połączenie gry platformowej z motywami znanymi z takiego klasyka jak choćby Quake czy Unreal Torunament. Zadaniem gracza, w zależności od trybu rozgrywki, jest unicestwienie wszystkich przeciwników lub doprowadzenie swojej drużyny do pokonania przeciwnika dzięki uzbieraniu większej ilości flag.

Do dyspozycji mamy kilka broni w tym niezwykle skuteczny miecz samuraja, karabin, shotgun, wyrzutnia granatów, drewniany młotek oraz hak, za pomocą którego można wspinać się na elementy znajdujące się na planszy lub przyciągać przeciwników do siebie. Gra, dzięki niskim wymaganiom systemowym, ciekawym efektom graficznym oraz możliwości gry poprzez sieć, charakteryzuje się również dużą grywalnością.

Miłośnikom Linuksa polecamy również grę Micropolis bazującą na kodzie legendarnego SimCity, uwolnionym niedawno przez producenta. Więcej informacji na stronie projektu.

Grę Teewars 0.3.3 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami Pirata i jego Papugi, zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić