r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tekken X Street Fighter wciąż w produkcji

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W 2010 roku firmy Capcom oraz Namco Bandai podjęły współpracę, na mocy której powstać miały dwa projekty, stawiające naprzeciw siebie postacie z doskonale rozpoznawanych bijatyk obu producentów. Nastawiony na akcję Street Fighter X Tekken pojawił się w marcu zeszłego roku i zebrał całkiem niezłe noty, a słuch o bardziej technicznym Tekken X Street Fighter niestety z biegiem czasu zaginął. Namco Bandai zdążyło w międzyczasie wypuścić Tekken Tag Tournament 2 czy bezpłatnego Tekkena Revolution, a o współpracy z Capcomem dalej cisza. Ale spokojnie — to tak celowo.

Katsuhiro Harada, główny producent, twierdzi, że nie śpiesząc się dba o społeczność, która niespodziewanie wytworzyła się wokół SFxT. Nie chce jej za szybko podzielić. Okazało się, że największe uznanie projekt zdobył nie wśród długoletnich miłośników Street Fightera lub Tekkena, ale najczęściej grają w tę bijatykę osoby wcześniej z obiema seriami niewiele mające wspólnego. Po wielu miesiącach od premiery tytuł wciąż jest rozwijany oraz cieszy się ogromną popularnością, więc przy Tekken X Street Fighter można spokojnie dłubać i dłubać... Orientacyjnej nawet daty premiery dalej nie znamy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.