Tele2 bije Netię?

Strona główna Aktualności

O autorze

Możliwość oferowania przez operatorów alternatywnych usług dostępu do Internetu na bazie łącz TP SA bardzo ożywiła rynek. Ceny ruszyły w dół. W lipcu Netia wprowadziła ofertę, która zdystansowała cenowo konkurentów - 12 miesięcy za darmo, kolejne 24 miesiące w przypadku opcji 1 Mbit/s za 49 zł.

Średnio daje to cenę miesięcznego abonamentu poniżej 33 zł z VAT. Oferty konkurencji oscylowały w okolicach 50 zł. Wydawało się, że propozycja Netii długo może pozostać niepobita, stało się jednak inaczej. Nie minął miesiąc i mamy nowego lidera.

Dziś oficjalnie Tele2 wprowadziła Promocję Wakacyjną. W jej ramach abonent otrzymuje 15 miesięcy gratis, kolejne 21 miesięcy w cenie 49 zł. Daje to średnią cenę miesięcznego abonamentu za opcję 1 Mbit/s - 28,6 zł. Opłata aktywacyjna wynosi 98,82 zł (aktywacja w Netii 10 zł), udostępnienie modemu Thomson ST 536v6 122 zł (Netia 79 zł). Cena Tele2 jest więc najniższa, jeśli jednak zamawiający zamawia modem, a także policzymy koszt aktywacji to okazuje się, że w zasadzie średnia cena miesięcznego abonamentu się nie różni. W obu przypadkach wynosi 35 zł. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Warto pamiętać, że aby zamówić usługę w Promocji Wakacyjnej niezbędne jest korzystanie z abonamentu telefonicznego Tele2 (bądź równoczesne zamówienie obu usług).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję