Telefon Maluszka Telefon Maluszka 1.45

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Telefon Maluszka to pozbawiona reklam gra edukacyjna dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze piątego roku życia. Posiada kolorową, przyjemną dla oka grafikę oraz charakteryzuje się nieskomplikowanym sterowaniem.

Telefon w… telefonie?

Jedną z wielu zabawek małych naszych pociech jest oczywiście telefon. Dzieci bardzo lubią z niego korzystać, udając że kontaktują się z ważnymi osobami. Teraz nie muszą jednak udawać, że rozmawiają, bo w aplikacji Telefon Maluszka nawiążą kontakt z sześcioma uroczymi bohaterami: Kotem, Krową, Żabą, Małpą, Wróżką i Piratem. Oprócz tego usłyszą odgłosy zwierząt, takich jak: koń, żaba, kura, koza, pies, kot, sowa kaczka, kurczak i świerszcz.

Przyjemne z pożytecznym

Telefon Maluszka to nauka poprzez zabawę. Wspólnie z przesympatycznymi postaciami wszystkie dzieci w wieku 1-5 lat będą miały okazję nauczyć się cyfr oraz poprawnie je wymawiać. Aplikacja stanowi również idealne wprowadzenie do matematyki, bowiem dzięki niej najmłodsi rozwiążą także proste zadania.

Brak polskiej wersji językowej

Warto zaznaczyć, że Telefon Maluszka nie oferuje wspomnianych rozwiązań w naszym ojczystym języku, ale wśród dostępnych znajdziemy angielski.

Nie wszystko za darmo

Bezpłatna wersja aplikacji Telefon Maluszka oddaje do dyspozycji trzy zwierzęta, cyfry od 1-3 oraz 2 znaki. Pozostałe elementy odblokujemy po uiszczeniu opłaty w wysokości 7,49 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • przyjazna dzieciom gra edukacyjna
  • idealna dla pociech, które nie ukończyły 5. roku życia
  • pozwala rozmawiać z przesympatycznymi bohaterami
  • umożliwia odtwarzanie odgłosów zwierząt
  • uczy rozpoznawania cyfr
  • zawiera nieskomplikowane zadania matematyczne

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!