r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telefonia internetowa w o2

Strona główna Aktualności

Spółka o2.pl chce w najbliższych tygodniach uruchomić komercyjne usługi głosowe. Zapowiada, że ceny będą nawet kilkadziesiąt procent niższe niż u tradycyjnych operatorów telekomunikacyjnych, a użytkownik będzie mógł posiadać też publiczny numer telefonu, co umożliwi wykonywanie i odbieranie połączeń do i z sieci stacjonarnych i komórkowych.

Operator chce przekonać do swojej oferty głównie ceną. Koszt połączenia lokalnego i międzystrefowego, niezależnie od pory, wyniesie ok. 10 groszy netto za minutę, połączenia do krajów UE będą blisko czterokrotnie droższe. Rozmowy wewnątrz sieci komunikatora będą darmowe. W ofercie dostępne będą też inne usługi jak faks, poczta głosowa czy prezentacja numeru. Usługa wymagać będzie komputera ze stałym łączem do Internetu.

o2.pl chce by użytkownicy mogli opłacać swoje usług zarówno w formie przedpłaconej jak i post-paid. Firma do realizacji projektu zaprosiła dwóch operatorów telekomunikacyjnych, krajowego oraz międzynarodowego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.