r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telefonowanie WPKontaktem

Strona główna Aktualności

Wielokrotnie pisalismy o zdobywającej coraz większą popularność usłudze VoIP, czyli telefonowaniu przez Internet. Tym razem jednak rozwiązanie to można przetestować korzystając z jednego z najbardziej popularnych w naszym kraju komunikatorów - WPKonktaktu. Najnowsza wersja 3.1 (obecnie jeszcze beta) zawiera moduł o nazwie Nawijka, który z powodzeniem radzi sobie z telefonowaniem do najdalszych zakątków świata.

Usługa ma charakter przedpłacany, a szczegóły wraz z cenami połączeń opisane są na stronie Nawijki, szczegóły funkcjonalne modułu opisane natomiast zostały na stronie pomocy.

Usługa jest obecnie w fazie testów, a wszyscy, którzy chcieliby się do testowania przyłączyć mogą to zrobić wypełniając formularz zgłoszeniowy. Po jego wypełnieniu testerowi zostaną przydzielone 3 zł na dowolne rozmowy. Może nie jest to dużo ale biorąć pod uwagę, że rozmowa z USA kosztuje 17 groszy z VAT to trochę "nawijania" będzie :-)

Wersję beta WPKontakt 3.1 pobrać można tutaj.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.