r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telegram 0.1.2.4

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych.

Galeria programu

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki. Według zapewnień autorów nasze rozmowy mają być szyfrowane, a bezpieczeństwo jest ich priorytetem. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr. telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte api. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Pomimo statusu beta działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu Windows Phone. Pod względem wykonania i możliwości, ciężko Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Windows Phone i Windows 10 1511 już bez Skype’a. Czym go zastąpić?

48
OPROGRAMOWANIE 03.07.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Użytkownicy Windows Phone już wcześniej narzekali na brak wielu aplikacji, ale ostatnio jest coraz gorzej. Z mobilnej platformy Microsoftu wycofano AutoMapę, a od początku lipca Windows Phone 8.1 został pozbawiony Skype’a. Wykluczone zostały także urządzenia z Windows 10 Mobile, które nie posiadają aktualizacji Anniversary Update lub nowszej. Owszem są zamienniki, ale jak długo?. Microsoft wycofał aplikację Skype ze swoich starszych platform. Nie jest już ona dostępna na Windows Phone 8/8.1, Windows RT oraz Windows 10 Mobile, który nie jest zaktualizowany do wersji Anniversary Update.…

Koniec Skype'a na Windows Phone 8 i 8.1 już 1 lipca. Czym go zastąpić?

67
OPROGRAMOWANIE 06.06.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Wczoraj pisaliśmy, że Skype 4.3 na Linuksa przechodzi na emeryturę, a zastąpi go obecnie rozwijany Skype Beta. To jednak nie koniec wyłączania różnych wersji Skype’a, gdyż już wkrótce możliwości korzystania z komunikatora zostaną pozbawieni użytkownicy Windows Phone 8 i 8.1. Oni jednak nie dostaną nic w zamian od Microsoftu, będą musieli nauczyć się żyć bez Skype’a. Microsoft rozpoczął wysłanie komunikatu do użytkowników, w którym pisze, że od 1 lipca 2017 r. zostaną wyłączone wersje Skype’a na wybranych platformach. Wśród wymienionych wersji znajdziemy te skierowane na Windows Phone 8 i 8…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.