Telegram 0.1.2.4

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych.

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki. Według zapewnień autorów nasze rozmowy mają być szyfrowane, a bezpieczeństwo jest ich priorytetem. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr. telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte api. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Pomimo statusu beta działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu Windows Phone. Pod względem wykonania i możliwości, ciężko Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Koniec bezpiecznego komunikatora Tor Messenger – czym go zastąpić?

49

Bezpieczny komunikator Tor Messenger pozwalający na komunikację z wykorzystaniem wielu protokołów i jej szyfrowanie, nie będzie już dalej rozwijany, ani dostępny do pobrania. Firma poinformowała o zakończeniu dalszych prac nad programem, uzasadniając swoją decyzję trzema głównymi przeszkodami w dalszym rozwoju – dotychczasowe wersje aplikacji zniknęły natomiast z serwerów. Pierwszym problemem jest wykorzystanie jako bazy komunikatora Instantbird, który również nie jest już rozwijany przez swoich twórców – zmianie nie ulegnie więc już na przykład jego graficzny interfejs. Inna przeszkoda to…

Windows Phone i Windows 10 1511 już bez Skype’a. Czym go zastąpić?

48
03.07.2017  •  Mateusz Budzeń

Użytkownicy Windows Phone już wcześniej narzekali na brak wielu aplikacji, ale ostatnio jest coraz gorzej. Z mobilnej platformy Microsoftu wycofano AutoMapę, a od początku lipca Windows Phone 8.1 został pozbawiony Skype’a. Wykluczone zostały także urządzenia z Windows 10 Mobile, które nie posiadają aktualizacji Anniversary Update lub nowszej. Owszem są zamienniki, ale jak długo?. Microsoft wycofał aplikację Skype ze swoich starszych platform. Nie jest już ona dostępna na Windows Phone 8/8.1, Windows RT oraz Windows 10 Mobile, który nie jest zaktualizowany do wersji Anniversary Update.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję