Telekomunikacja Dzieciom

Strona główna Aktualności

O autorze

"Internetowy uśmiech" taką nazwę przyjęła akcja, którą rozpoczęła Telekomunikacja Polska S.A. w dziecięcych szpitalach. Całe przedsięwzięcie realizowane jest w ramach programu "Telekomunikacja Polska Dzieciom".

Celem akcji jest rozmieszczenie w szpitalach kiosków internetowych z szerokopasmowym dostępem do Internetu. Kioski takie funkcjonują już w Elblągu, Górze, Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Kioski są bardzo kolorowe co przyciąga młodego pacjenta. Rozmieszczone są one na korytarzach i w świetlicach. Cały sprzęt jest bezpiecznie ulokowany i przystosowany także do dzieci poruszajacych się na wózkach. Ponadto w kioskach takich nie ma możliwosci dostępu do nieodpowiednich stron. Okres trwania programu pilotażowego przewidziano na 6 miesięcy.

W ostatnim czasie po wielu informacjach negatywnych dotyczących naszego monopolisty w końcu przyszła kolej na jakiś "promyk słońca" :). Jestem szczęśliwy, że mogę taką informację Wam przekazać.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji