Telemagazyn Telemagazyn 1.0.0.1

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja z programem TV serwisu Telemagazyn. Pozwala śledzić ramówkę popularnych kanałów krajowych oraz zagranicznych, do tego zawiera propozycje ciekawych materiałów, wartych obejrzenia.

Aplikacja zaraz po starcie wita nas domyślą listą kanałów. Możemy ją edytować dodając i kasując kolejne stacje. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przypisania im numerów jakie mają w naszym dekoderze/telewizorze. Dowolnie możemy zmieniać także ich kolejność na liście.

Obok nazwy stacji widnieją skróty aktualnego programu oraz 2 kolejnych. Wybierając któryś z nich przechodzimy do bardziej szczegółowej rozpiski oraz opisów. Poszczególnym audycjom możemy przypisać przypomnienia. Będą one widoczne w systemie oraz na specjalnej zakładce w aplikacji.

Dwie kolejne kolumny to hity oraz dla ciebie. Zawierają one propozycje najciekawszych materiałów z różnych kategorii. Niestety nie mamy wpływu na to jak będą dobierane. Brakuje także kilku popularnych rodzimych stacji. Interfejs programu ładnie wpisuje się w idee modern Windows Phone. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!