TemplateToaster TemplateToaster 8.0.0.20453

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TemplateToaster umożliwia projektowanie skórek i szablonów dla stron internetowych utworzonych przy użyciu CSS3 i HTML.

Dzięki niemu możemy zaprojektować dziesiątki witryn sieciowych w minutę przy użyciu bazy dostępnych grafik, tekstur, logotypów, kolorów i czcionek. TemplateToaster zawiera więc mnóstwo szablonów i obrazów do wykorzystania przez użytkownika, które bezproblemowo współpracują z najnowszymi przeglądarkami internetowymi (Internet Explorer od wersji 7 w górę, Chrome, Opera, Firefox, Safari) i serwisami społecznościowymi (można dodać ikony przenoszące użytkownika do Facebooka, Twittera czy Linkedin).

Ogromnym atutem programu jest również to, że nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. TemplateToaster bazuje na edytorze WYSIWYG, który sprawia, że natychmiastowo widzimy efekty swojej pracy i w razie potrzeby możemy je odpowiednio zmodyfikować bądź ulepszyć.

TemplateToaster skonstruowano tak, by szablony przygotowane za pomocą tego narzędzia dobrze wyświetlały się również na urządzeniach przenośnych (Android, iOS, Blackberyy, Windows Phone) i nowoczesnych, wielkich ekranach. Wszystkie tematy są kompatybilne ze standardami W3C i wykorzystują technikę RWD. Wśród obsługiwanych CMS-ów znajdziemy szablony: WordPress, Drupal, Joomla,, Magento, E107 Themes, Virtuemart, WooCommerce i Prestashop.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!