Ten Ton NINJA na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy platformową zręcznościówkę, w której pod postacią małego wojownika ninja gracz ma za zadanie zebranie w jak najkrótszym czasie wszystkich diamentów rozstawionych na każdej z plansz.

W celu rozpoczęcia gry należy wycelować myszką w odpowiedni "chwytak" i przy pomocy lewego przycisku wypuścić linę, dzięki której ninja będzie mógł dalej przemieszczać się po poziomie. Diamenty zbieramy odpowiednio nabierając pędu i lecąc w powietrzu po wcześniejszym odczepieniu liny prawym przyciskiem myszki. W międzyczasie zastanawiamy się gdzie szybko ponownie ją przymocować tak, by w swobodny sposób dotrzeć do kolejnych kamieni. Niejednokrotnie refleks i umiejętność szybkiego wyboru właściwego rozwiązania okażą się kluczem do sukcesu. Liczne aspekty logiczne występujące w tej zręcznościówce tworzą z niej bardzo ciekawą propozycję gry na weekend.

Grę Ten Ton NINJA można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi Uncharted 2: Among Thieves oraz InFamous, produkcji z nurtu akcji przygotowywanych na konsolę PlayStation 3, a także recenzję wielokrotnie przekładanego WipEout HD.

© dobreprogramy