Tencent PC Manager Tencent PC Manager 12.3.26607.901

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Tencent PC Manager to darmowy program antywirusowy, zapewniający podstawową ochronę naszego komputera przed wszelakiego rodzaju szkodnikami - wirusami, komponentami szpiegującymi, malware czy rootkitami. Oferuje on również opcje skanowania wszystkich nośników USB podłączanych do komputera.

Aplikacja bazuje na 4 silnikach skanowania (Tencent Cloud Protection, Tencent Antivirus Engine II, BitDefender oraz Tencent System Repair), zapewniając skuteczną ochronę danych na komputerze przed znanymi i nieznanymi wirusami, jak również atakami hakerów. Tencent PC Manager dysponuje także filtrem anti-phishingowym, skanerem linków, mechanizmem bezpiecznego surfowania w Sieci i ochrony obrazu przechwytywanego przez kamerki internetowe.

Tencent PC Manager to rozwiązanie antywirusowe charakteryzujące się bardzo prostą obsługą i wysoką skutecznością działania. Interfejs graficzny programu jest przejrzysty i pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinien sprawić problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dobry poziom wydajności, ochrony i stabilności, detekcja adware, nie przeszkadza, silnik BD.
Pozostawia po sobie sporo śladów po dezinstalacji i ciężko jest się go pozbyć, kolejny chiński produkt.
ocena użytkownika
07.04.2018 09:09 • Recenzja do wersji 12.3.26533.901

W sumie jak dla mnie to dobry program, lecz producenci powinni bardziej popracować nad naprawą procesu dezinstalacji by Tencent nie pozostawiał po sobie śladów w usługach, zaporze ogniowej, na dysku twardym na którym go zainstalowaliśmy i w katalogach ukrytych folderów. Jak się poprawią to chętnie sprawdzę ten soft jeszcze raz i może będę go używał.