Tencent PC Manager 12.3.26594.901

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Tencent PC Manager to darmowy program antywirusowy, zapewniający podstawową ochronę naszego komputera przed wszelakiego rodzaju szkodnikami - wirusami, komponentami szpiegującymi, malware czy rootkitami. Oferuje on również opcje skanowania wszystkich nośników USB podłączanych do komputera.

Aplikacja bazuje na 4 silnikach skanowania (Tencent Cloud Protection, Tencent Antivirus Engine II, BitDefender oraz Tencent System Repair), zapewniając skuteczną ochronę danych na komputerze przed znanymi i nieznanymi wirusami, jak również atakami hakerów. Tencent PC Manager dysponuje także filtrem anti-phishingowym, skanerem linków, mechanizmem bezpiecznego surfowania w Sieci i ochrony obrazu przechwytywanego przez kamerki internetowe.

Tencent PC Manager to rozwiązanie antywirusowe charakteryzujące się bardzo prostą obsługą i wysoką skutecznością działania. Interfejs graficzny programu jest przejrzysty i pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinien sprawić problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dobry poziom wydajności, ochrony i stabilności, detekcja adware, nie przeszkadza, silnik BD.
Pozostawia po sobie sporo śladów po dezinstalacji i ciężko jest się go pozbyć, kolejny chiński produkt.
ocena użytkownika

W sumie jak dla mnie to dobry program, lecz producenci powinni bardziej popracować nad naprawą procesu dezinstalacji by Tencent nie pozostawiał po sobie śladów w usługach, zaporze ogniowej, na dysku twardym na którym go zainstalowaliśmy i w katalogach ukrytych folderów. Jak się poprawią to chętnie sprawdzę ten soft jeszcze raz i może będę go używał.

07.04.2018 09:09 | Recenzja do wersji 12.3.26533.901